Skip to content

मधेसका मुख्यमन्त्री सिंहले पाए विश्वासको मत

२०८१ असार २२, शनिबार
मधेसका मुख्यमन्त्री सिंहले पाए विश्वासको मत

काठमाडौं :  मधेस प्रदेशका मुख्यमन्त्री सतिशकुमार सिंहले प्रदेशसभाबाट विश्वासको मत प्राप्त गरेका छन् ।

शनिबार बसेको मधेस प्रदेशसभाबाट उनले विश्वासको मत पाएका हुन् ।

प्रदेशसभा बैठकमा उपस्थित १०१ मध्ये मुख्यमन्त्री सिंहलाई ६७ सांसदले विश्वासको मत दिए । विपक्षमा ३४ मत परेको थियो । उनलाई बहुमत सदस्यले मत दिएकाले विश्वासको मत प्राप्त भएको मधेस प्रदेशका सभामुख रामचन्द्र मण्डलले घोषणा गरे।

मुख्यमन्त्री सिंहलाई नेपाली कांग्रेस र नेकपा (एमाले)का प्रदेशसभा सदस्यले मत दिएका थिए । त्यसअघि, उनले शनिबार नै नेकपा (माओवादी केन्द्र), नेकपा (एकीकृत समाजवादी), नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी र नागरिक उन्मुक्ति पार्टीका मन्त्रीलाई पदबाट बर्खास्त गरेका थिए ।

मधेस प्रदेशसभामा चौथो ठूलो दलका रूपमा रहेको जनमत पार्टीका सिंहको नेतृत्वमा गएको जेठ २५ गते प्रदेश सरकार गठन भएको थियो ।

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्बन्धित खबर